Sīkdatņu politika

Šie sīkdatņu izmantošanas noteikumi apraksta, kā SIA Info, reģistrācijas nr.: 41503005922. izmanto sīkdatnes mājas lapā. Ar sabiedrības personas datu aizsardzības speciālistu Jūs varat sazināties izmantojot e-pastu: info@sia-info.lv

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne (cookie), arī zināma kā HTTP sīkdatne, tīmekļa sīkdatne vai pārlūkprogrammas sīkdatne, parasti ir neliels datu apjoms, kas tiek nosūtīts no tīmekļa vietnes un saglabāts lietotāja tīmekļa pārlūkprogrammā, kamēr lietotājs pārlūko tīmekļa vietni. Informācijas avots: http://en.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

Kam tiek izmantotas sīkdatnes?

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai atcerētos informāciju par lietotāju, kurš ir apmeklējis tīmekļa vietni, lai nākotnē varētu rādīt atbilstošu saturu. Tās tiek izmantotas, lai saglabātu lietotāja sesiju (pēc piereģistrēšanās), tādēļ lietotājam nevajag atkārtoti reģistrēties katrā tīmekļa vietnes apmeklējuma reizē un katrā apakšlapā. Tās palīdz aizpildīt veidlapas, atceras lietotāja izvēlētos vietnes iestatījumus. Tāpat sīkdatnes tiek izmantotas drošības nolūkos, proti, lai izsekotu jebkādus krāpšanas vai nesankcionētas autentificēšanās mēģinājumus tīmeklī. Kā arī tās tiek izmantotas, lai veidotu anonīmu statistiku par apmeklētājiem, izslēdzot lietotāja personas identifikācijas datus (ar mērķi uzraudzīt apmeklētāju darbības).

Kā Jūs varat pārvaldīt sīkdatņu iestatījumus?

Jūs varat pārvaldīt sīkdatņu iestatījumus Jūsu pārlūkprogrammas iestatījumos, izvēloties kuras sīkdatnes Jūs vēlaties apstiprināt un kuras dzēst. Jūsu sīkdatņu pārvaldības iestatījumu atrašanās vieta ir atkarīga no Jūsu lietotās pārlūkprogrammas. Lai vairāk uzzinātu par to, kā pārvaldīt sīkfailus pārlūkprogrammā, apmeklējiet savas izmantotās interneta pārlūkprogrammas pamācību. Populārāko pārlūkprogrammu pamācības atrodas šeit: Latviešu valodā ir pieejamas pamācības: Chrome; Edge, un angļu valodā: Safari; Opera; Mozilla.

Tiek izmantots tīmekļu vietņu analīzes pakalpojums – Google Analytics, lai vāktu un analizētu statistiskos datus, kuru izmanto šī tīmekļa vietne. Vairāk uzzināt par Google Analytics un par to izmantotajiem rīkiem šeit. Jūs arī varat izmantot Google Analytics atteikšanās paplašinājumu, ja nevēlaties, lai Jūsu sērfošana internetā netiktu fiksēta tīmekļa vietnēs, kas izmanto Google Analytics.

Ņemiet vērā, ka tīmekļa vietnes sastāvā esošie sīkfaili darbojas kā priekšnoteikums tīmekļa vietnes izmantošanai un ja atteiksieties no visiem, vai daļas no šajā tīmekļa vietnē izmantotajiem sīkfailiem, nevar garantēt, ka šī tīmekļa vietne darbosies pareizi.

Veikals var saturēt saites uz citām tīmekļa vietnēm

Interneta veikalā var būt saites uz citām tīmekļa vietnēm. Citas vietnes ir atsevišķas un neatkarīgas no šīs mājaslapas, līdz ar to kad sekojat saitei uz citu tīmekļa vietni, Jūs varat saņemt sīkfailus no šīm tīmekļa vietnēm. Šī mājaslapa nekontrolē un neuzņemas atbildību par šīm tīmekļa vietnēm. Pētiet attiecīgo trešo pušu tīmekļu vietņu esošo sīkdatņu politiku.