Pirkšanas nosacījumi

Lai izslēgtu nevajadzīgas kavēšanās un domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzu iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos SIA Info, vienotais Reģ. Nr. 41503005922 (turpmāk tekstā – Pārdevējs) piedāvāto preču iegādes noteikumus.

 1. Tā kā preču pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums. Ministru kabineta noteikumi par distances līgumu – https://likumi.lv/doc.php?id=266462.
 2. Noformēt pasūtījumu ir iespējams interneta vietnē cenaskrit.lv.
 3. Visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās Vērtības Nodokli (PVN). Piedāvātās cenas ir spēkā laika posmā, kas norādīts pie preces. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā. Veicot pirkumu un piegādi uz citām Eiropas Savienības valstīm – tiek piemērots atbilstošās valsts PVN.
 4. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot bankas norēķinu karti.
 5. Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt pircēja adresi, piegādes adresi (ja tā atšķiras no pircēja adreses), e-pasta adresi un tālruņa numuru, lai klientam varētu veikt iegādātās preces piegādi, atsūtīt instrukcijas un rēķinu-pavadzīmi un/vai citu nepieciešamo dokumentāciju.
 6. Pasūtot preci pircējs var izvēlēties preces saņemšanas veidu no pasūtījuma noformēšanas formā piedāvātā. Par preces piegādi tiek iekasēta piegādes maksa. Ar preču piegādes izmaksām var iepazīties Piegādes sadaļā.
 7. Ņemot vērā, ka piedāvātā prece var būt bijusi paredzēta citiem tirgiem un tikusi tāda vai cita iemesla dēļ atkārtoti atgriezta no pircēja puses. Pircējs piekrīt necelt nekādas pretenzijas par tiem preces defektiem vai īpatnībām, kuri būs norādīti preces aprakstā.
 8. Ņemot vērā, ka veikalā iegādātā prece var būt bijusi paredzēta citiem Eiropas Savienības tirgiem, Pircējs piekrīt, ka preču lietošanas instrukcijas un ierīču saskarnes valoda var nebūt latviešu valodā.
 9. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzu rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.
 10. Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu” nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam aizpildīt Atteikuma tiesību veidlapu un nosūtīt uz e-pastu: veikals@cenaskrit.lv. Jūs varat atgriezt preci nosūtot to kopā ar atteikuma veidlapu uz SIA Info, Jēkabpils iela 17a, Ilūkste, Ilūkstes novads, Latvija, LV-5447. Preču atgriešanas izmaksas sedz Pircējs.
 11. Sūdzību par preču pieejamību vai kvalitāti lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi veikals@cenaskrit.lv vai rakstveidā, nosūtot uz adresi Jēkabpils iela 17a, Ilūkste, Ilūkstes novads, LV-5447, Latvija. Sūdzība tiks izskatīta 7 darba dienu laikā no sūdzības saņemšanas dienas, atbildi nosūtot uz sūdzībā norādīto saziņas adresi. Ja sūdzība tiek atzīta par nepamatotu un Pircējs sūdzības atzīšanai par nepamatotu nepiekrīt, Pircējam ir tiesības izmantot normatīvajos aktos noteiktās alternatīvo strīdu risināšanas iespējas, iesniedzot Pārdevējam rakstveida iesniegumu par ārpustiesas strīda risināšanu, norādot:- vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju;

  – iesnieguma iesniegšanas datumu;

  – strīda būtību, prasījumus un to pamatojumu.

  12.1 Informācija par ārpustiesas strīdu risināšanas iespējām un ārpustiesas strīdu risinātājiem:

  – Informācija par strīdu risināšanas procesu: www.ptac.gov.lv/lv/content/stridu-risinasanas-process

  – Informācija par ārpustiesas patērētāju strīdu risinātāju datubāzi: www.ptac.gov.lv/lv/content/arpustiesas-pateretaju-stridu-risinataju-datubaze

  – Informācija par strīdu izšķiršanu tiešsaistē (SIT): Ja ir radusies problēma ar tiešsaistē nopirktu preci, klients var izmantot SIT platformu, lai iesniegtu sūdzību, ko izskatīs neatkarīga strīdu izšķiršanas struktūra. Saite SIT platformu: https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home2.show&lng=LV

 12. Ja preces lietošanas laikā precei ir radušās tehniska rakstura problēmas, preces servisa apkalpošana tiks veikta saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām. Preces servisa apkalpošanas laiks ir norādīts tās aprakstā. Veicot pirkumu, kopā ar preci pircējam tiek izsniegta elektroniskā pavadzīme. Pavadzīme tiek sagatavota elektroniski un ir derīga bez paraksta. Pirkuma dokumenti ir spēkā tikai tad, ja tajos pareizi un skaidri norādīts: preces modelis, sērijas numurs, pārdošanas datums. Pirkuma dokumentos aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt tajos norādītos datus – šādā gadījumā servisa dokumenti tiks atzīti pār spēkā neesošiem. Patērētājiem 24 mēnešu laikā no preces piegādes dienas ir likumā noteiktas tiesības pieteikt prasījumu par līguma noteikumiem neatbilstošu preci.
 13. PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.
 14. Ievērojot Latvijas Republikas likumdošanas normas, Pārdevējs saglabā ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības kārtošanai nepieciešamajā apjomā.
 15. Mārketinga aktivitātes:
  1. Pārdevējs var brīvi iniciēt dažādas mārketingas aktivitātes, t.sk. lojalitātes programmas.
  2. Atsevišķos gadījumos Pārdevējs var piešķirt saviem klientiem bonusu par veiktajām darbībām. Bonuss var tikt izmantots, lai norēķinātos par Pārdevēja interneta veikalā pirktajām precēm.
  3. Reģistrējoties vai veicot pirkumus interneta veikalā, veikala apmeklētājam ir iespēja piekrist un bez maksas saņemt informāciju no interneta veikala par piedāvājumiem e-pastā. Atteikties no jaunumu saņemšanas e-pastā var apmeklējot e-pasta vēstulē esošo atteikšanās saiti.
 16. Ja Pircējs ir reģistrēts lietotājs, bet kādu iemeslu dēļ vēlas dzēst savu profilu – rakstīt dzēšanas pieprasījumu uz veikals@cenaskrit.lv
 17. Pārdevējs patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdodas sazināties ar Pircēju pa viņa norādīto tālruņa numuru vai e-pastu, kā arī, ja netiek autorizēta Pircēja naudas norēķinu karte.
 18. Pirms veikt pasūtījuma apmaksu ar bankas maksājumu karti, Pircēja pienākums ir pārliecināties par to, vai izvēlētai kartei ir ļauts veikt maksājumus Internetā, kā arī kartes dienas maksājumu limiti nepārsniedz maksājamo summu.

Jautājumu gadījumā rakstīt uz e-pastu: veikals@cenaskrit.lv

Papildus iepazīstieties ar Piegādes nosacījumiem, Sīkdatņu politiku un Privātuma politiku.